ÖVRIGT / Speglar / Spegel 5933171
nr 593 3171
1800-tal, med akvarell, höjd: 67
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 10 augusti 2009
kl 18:16:16
750 kr
1.600 kr
1.100 kr
1.500 kr
1.800 kr